Skip to Main Content »

Lansinoh® Manuaalne rinnapumba komplekt

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

65,00 €
Краткая информация
Komplekt sisaldab:

*GOLD Auhinna võitnud HPA lanoliinikreem 10ml
*Manuaalne rinnapump
*Auhinnatud ühekordselt kasutatavate rinnapatjade 24 tk
*Auhinnatud rinnapiima säilituskottide pakk, 25 tk

HPA lanoliinikreem 10 ml

Lansinoh’s HPA® Lanolin on välja töötatud rinnaga toitvatele emadele valutavate ja lõhenenud nibude rahustamiseks ja kaitsmiseks. Kasutage pärast iga söötmist, et leevendada ja kaitsta valusaid lõhenenud nibusid. Meie kreemi ei pea enne imetamist eemaldama, kuna see on puhtaim saadaolev nibukreem. 2021. aasta emade ja beebide auhindade jagamisel KULD.

Manuaalne rinnapump

Meie manuaalne rinnapump on kaasaskantav ja mugav võimalus rinnaga toitvatele naistele, kes soovivad liikvel olles diskreetselt ja mugavalt väljendada. Kasutamise hõlbustamiseks mõeldud lihtne lüliti käepideme ülaosas võimaldab teil lülituda "laskmise" ja "väljendamise" faaside vahel. Kiire ja lihtne kasutada, kokku panna ja puhastada.

Pakis 24 ühekordset rinnapatja

Auhinnatud Lansinoh® ühekordselt kasutatavad rinnapadjad, millel on BlueLock südamik, pakuvad kohest imendumist ja lekkekindlat kaitset. Kontuurdisain suudab hoida piimas kuni 20 korda oma kaalu, säilitades samal ajal oma kuju. Need tagavad, et imetavad emad jäävad kuivaks nii öösel kui päeval. Auhinnatud plaatina 2022. aasta Armastatud lapsevanemate auhindades parima rinnaga toitmise toote kategoorias ja hõbedase parima uue ema toote kategoorias. Rinnapadjad valiti 1. kategooriasse Best for Baby ja Indy-Best 2022 Independentilt.

Pakis 25 rinnapiima säilituskotti

Meie rinnapiima säilituskotid sobivad suurepäraselt emadele, et hoida rinnapiima külmikus või sügavkülmas, lamades või püsti. Samuti saate pumbata otse meie rinnapiima säilituskottidesse mis tahes Lansinoh® rinnapumbast, mis võimaldab säästa aega ja vältida segast piima ülekandumist või mahavalgumist. Kottidel on hügieeniline, rikkumiskindel ja turvaline ärarebitav kate, et toksiinid ei jõuaks rinnapiima. Autasustatud 2022. aasta parima rinnaga toitmise toote eest The Loved by Parents Awards hõbedaga ja 2021. aasta ema ja beebi auhindade jagamisel pronksiga parima imetamise toote eest.

Lansinoh® Manuaalne rinnapumba komplekt

Больше изображений

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах
Lansinoh® Haiglakott rinnaga toitmise vajalike vahendite komplekt
58,00 €
Lansinoh® Hädavajalik imetamise stardikomplekt
65,00 €
Lansinoh® Emade lemmikud rinnaga toitmise komplekt
49,00 €
       
Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.