Skip to Main Content »

Lansinoh® Emade lemmikud rinnaga toitmise komplekt

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

49,00 €
Краткая информация
Komplekt sisaldab:
*Auhinnatud HPA® lanoliinikreem 10 ml
*Auhinnatud ühekordselt kasutatavate rinnapatjade pakk, 60 tk
*Auhinnatud rinnapiima säilituskottide pakk, 50 tk
*Pestavad imetamispadjad 4 tk

Auhinnatud HPA® lanoliinikreem 10 ml
Ülimalt puhastatud lanoliinist koosnev kreem on eetiliselt pärit ja 100% looduslik, ilma säilitusainete või lisanditeta. HPA® Lanoliin on loomulikult hüpoallergeenne ja Briti Allergiafondi poolt heaks kiidetud, mis tähendab, et saate last rinnaga toita ilma kreemi eemaldamata. 2021. aasta ema ja beebi auhindade jagamisel KULD.

Pakk 60 auhinnatud ühekordset rinnapatja
Auhinnatud Lansinoh® ühekordselt kasutatavad rinnapadjad, millel on BlueLock südamik, pakuvad kohest imendumist ja lekkekindlat kaitset. Kontuurdisain suudab hoida piimas kuni 20 korda oma kaalu, säilitades samal ajal oma kuju. Need tagavad, et imetavad emad jäävad kuivaks nii öösel kui päeval. Auhinnatud plaatina 2022. aasta Armastatud lapsevanemate auhindades parima rinnaga toitmise toote kategoorias ja hõbedase parima uue ema toote kategoorias. Rinnapadjad valiti 1. kategooriasse Best for Baby ja Indy-Best 2022 Independentilt.

Pakk 50 auhinnatud rinnapiima säilituskotti
Meie rinnapiima säilituskotid sobivad suurepäraselt emadele, et hoida rinnapiima külmikus või sügavkülmas, lamades või püsti. Samuti saate pumbata otse meie rinnapiima säilituskottidesse mis tahes Lansinoh® rinnapumbast, mis võimaldab säästa aega ja vältida segast piima ülekandumist või mahavalgumist. Kottidel on hügieeniline, rikkumiskindel ja turvaline ärarebitav kate, et toksiinid ei jõuaks rinnapiima. Autasustatud 2022. aasta parima rinnaga toitmise toote eest The Loved by Parents Awards hõbedaga ja 2021. aasta ema ja beebi auhindade jagamisel pronksiga parima imetamise toote eest.

Pakk 4 pestavat imetamispadjakest
Lansinoh® pestavad imetamispadjad kasutavad lekete eest kaitsmiseks kolmekihilist kaitsetehnoloogiat: Pehme näokate tagab ülima mugavuse isegi kõige tundlikumal nahal; Unikaalne imav segu, mille südamikus on bambuskiud kiireks imendumiseks ja kuivatamiseks; Veekindel väliskiht tagab enesekindluse kogu päevaks. Kanga koostis: Esiosa: 100% polüester. Sees: 80% bambusviskoos, 20% polüester. Seljaosa ja köide: 100% polüester TPU-ga.

Ükskõik, kas soovite osta endale või kingituseks, on meie emade lemmikute hulgas kõik meie enimmüüdud imetamise kaubad.

Lansinoh® Emade lemmikud rinnaga toitmise komplekt

Больше изображений

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах
Lansinoh® Haiglakott rinnaga toitmise vajalike vahendite komplekt
58,00 €
Lansinoh® Hädavajalik imetamise stardikomplekt
65,00 €
         
Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.