Skip to Main Content »

Lansinoh® Hädavajalik imetamise stardikomplekt

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

65,00 €
Краткая информация
Komplekt sisaldab:
*Auhinnatud HPA® lanoliinikreem 10 ml
*Imetamise padi
*Auhinnatud ühekordselt kasutatavad rinnapadjad 2 x 60 tk (120 padjakest)
*Auhinnatud rinnapiima säilituskottide pakk, 50 tk

HPA® Lanoliin kreem 10ml
Ülimalt puhastatud lanoliinist koosnev kreem on eetiliselt pärit ja 100% looduslik, ilma säilitusainete või lisanditeta. HPA® Lanoliin on loomulikult hüpoallergeenne ja Briti Allergiafondi poolt heaks kiidetud, mis tähendab, et saate last rinnaga toita ilma kreemi eemaldamata. 2021. aasta ema ja beebi auhindade jagamisel KULD.

Imetamise padi
Lansinoh® rinnaga toitmise padi on mugav, kaasaskantav ja aitab toetada õiget rinnaga toitmise asendit. Libistades käele, mitte ümber vöökoha, sobib läbimõeldud disain suurepäraselt c-sektsiooniga kõhule ja üks suurus sobib kõigile, olenemata kujust ja suurusest. Padi võimaldab emal last loomulikult rinnale tuua, mitte kummarduda, mis sobib ideaalselt positsioneerimiseks, lukustamiseks ja seljavalu vältimiseks. Mõõdud: laius 28 cm, kõrgus 24 cm ja sügavus 14 cm. Kanga koostis: kest: 100% puuvill; Vooder: 100% polüester; Täidis: 100% polüester.

Pakis 120 ühekordset rinnapatja
Auhinnatud Lansinoh® ühekordselt kasutatavad rinnapadjad, millel on BlueLock südamik, pakuvad kohest imendumist ja lekkekindlat kaitset. Kontuurdisain suudab hoida piimas kuni 20 korda oma kaalu, säilitades samal ajal oma kuju. Need tagavad, et imetavad emad jäävad kuivaks nii öösel kui päeval. Auhinnatud plaatina 2022. aasta Armastatud lapsevanemate auhindades parima rinnaga toitmise toote kategoorias ja hõbedase parima uue ema toote kategoorias. Rinnapadjad valiti 1. kategooriasse Best for Baby ja Indy-Best 2022 Independentilt.

Pakis 50 rinnapiima säilituskotti
Meie rinnapiima säilituskotid sobivad suurepäraselt emadele, et hoida rinnapiima külmikus või sügavkülmas, lamades või püsti. Samuti saate pumbata otse meie rinnapiima säilituskottidesse mis tahes Lansinoh® rinnapumbast, mis võimaldab säästa aega ja vältida segast piima ülekandumist või mahavalgumist. Kottidel on hügieeniline, rikkumiskindel ja turvaline ärarebitav kate, et toksiinid ei jõuaks rinnapiima. Autasustatud 2022. aasta parima rinnaga toitmise toote eest The Loved by Parents Awards hõbedaga ja 2021. aasta ema ja beebi auhindade jagamisel pronksiga parima imetamise toote eest.

Olenemata sellest, kas soovite osta endale või kingituseks, on Hädavajalik rinnaga toitmise komplekt ideaalne uutele ja kogenud emadele.

Lansinoh® Hädavajalik imetamise stardikomplekt

Больше изображений

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах
Lansinoh® Haiglakott rinnaga toitmise vajalike vahendite komplekt
58,00 €
           
Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.