Skip to Main Content »

Lansinoh rinnapiima säilituskotid 25tk

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

11,99 €
Краткая информация
Hermeetilised ja steriilsed, turvalise kahekordse kinnitusega.

Peale kirjutamiseks sobiv koht asub pealpool piimaga täidetavat piirkonda.

Mõeldud piima ja toidu säilitamiseks. Ei sisalda bisfenool A'd. Lansinohi spetsiaalne tootmisprotsess tagab, et ei kasutataks mingeid lisandeid ega plastifikaatoreid. Seetõttu ei ole ohtu, et nimetatud materjalid satuksid rinnapiima.

Säilitavad toatemperatuuril rinnapiima ohutult 6-8 tundi. Külmkapis kuni 48 päeva. Külmutatud rinnapiima säilitavad ohutult kuni 6 kuud.

Kasutamine:
Eemalda kaitseriba ja ava ettevaatlikult kott. Vala piim steriilsesse kotti, pole vaja pesta ennem kasutamist. Vala piim märgitud alani ja märgi määratud kohale kuupäev ning piima kogus. Aseta piimakotid püsti või pikali asendis külmkappi või sügavkülma. Pikali asendis on piima pärast lihtsam sulatada. Enne piima külmutamist eemalda kotist õhk: aseta kott nimetissõrme ja keskmise sõrme vahele (nagu kääride vahele) ning tõmba õhk piima kohalt välja. Kindluse mõttes pane mõlemad kinnitused kinni.

Nõuanded: Kui teil on kavas külmutada piima, siis mitte valada enam kui ¾ kotist, sest jahutatud piim paisub. Kindlasti kirjutada piima aegumise kuupäev. Kui teil on küsimusi piima hoiustamise kohta, siis konsulteerige oma perearsti või ämmaemandaga.

Külmutatud rinnapiima sulatamine: Rinnapiim on eriline, seega tuleb seda sulatada aeglaselt - 24 tunni jooksul külmkapis või toatemperatuuril. Ärge kasutage sulatamiseks keevat vett ega mikrolaineahju! Kui vaja, võib külmutatud rinnapiima sulatada jooksva külma või leige vee all. Pärast sulatamist kasutamata jäänud piima võib hoida külmkapis.

Rinnapiim ladustamiseks õpetused ja juhised on paki sees.

Pakis 25 tk.

TOOTJA: Lansinoh Laboratories, Inc.

Lansinoh rinnapiima säilituskotid 25tk

Больше изображений

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.