Skip to Main Content »

Bibs lutt suurus (1) 2tk pakis

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

15,00 €
Краткая информация
ESINDUSPOODIDES KOHAPEAL- VÄRVIVALIK!

Bibs lutte on valmistatud Taanis üle 30 aasta.
Lutt on 100% BPA vaba ja valmistatud looduslikust kummist ehk kautšukist, mis tundub lapsele imemisel pehme, paindlik ja loomulik.

Bibs lutid on ühtviisi populaarsed nii emade kui beebide seas, sest võimaldavad lapsel ennast lohutada, kasutades oma instinktiivset imemisinstinkti võimalikult loomulikul viisil.

Lutt imiteerib ema rinnakuju ja pehmust.
• toodetud ja valmistatud Taanis
• 100% BPA, PVC ja ftalaatide vaba
• ajatu disain
• suurused 1 (0-6kuud), suurus 2 (6-18 kuud), suurus 3 (18+ kuud)

Komplektis 2 tk.

Vastab standardile EN 1400+A1

Enne, kui beebi hakkab lutti esmakordselt kasutama, veendu, et lutt on terve.
Enne kasutamist tuleb lutt steriliseerida, keeda lutti 3 minutit ja lase jahtuda. Lutti on soovitav vahetada iga 4-6 nädala tagant.
Ärge kasutage lutti, kui see on muutnud värvust, luti kuju on moondunud (võib juhtuda, sest kasutatud on naturaalset kummi).

Bibs lutt suurus (1)   2tk pakis

Больше изображений

Подробности
Juhised! Luttide puhastamisel jälgi neid samme: 1. Aseta lutid puhtasse kaussi. 2. Kalla luttidele peale keev vesi. 3. Lase luttidel kuni 5 min kuumas vees liguneda. 4. Tõsta lutid kausist välja ja lase neil kuivada. Vesi võib läbi ventilatsiooniava sattuda kummi sisse. Pigista kummi ja veendu, et vesi on kummist väljas. Puhasta ja steriliseeri lutti igapäevaselt. Ära kasuta steriliseerimiseks mikrolaineahju või nõudepesumasinat, kuna need kahjustavad naturaalset kummi. Lutt on valmistatud naturaalsest kummist. Naturaalne kumm võib kasutades paisuda ja värvi muuta. Kui märkad, et lutt on paisunud, siis soovitame luti välja vahetada. Muidu võib juhtuda, et beebi harjub paisunud lutiga ja enam uut lutti ei soovi. Hügieeni ja ohutuse tagamiseks soovitame lutti vahetada iga 4-6 nädala tagant. Kui beebil peaks kogemata lutt sattuma liiga sügavale suhu, eemalda lutt ettevaatlikult. Kolm auku kindlustavad selle, et beebi ei lämbu. Beebi hammaste ja ka üldise tervise huvides ei soovita me lutti kasta ravimitesse ega suhkrut sisaldavatesse toitudesse. Luti kummi osa on valmistatud 100% naturaalsest kummist, mis võib harva põhjustada allergilist reaktsiooni. Lutt vastab Euroopa Standardile EN 1400+A1 Hoiatus! Selleks, et tagada beebi turvalisus, kontrolli alati lutti enne, kui beebi seda kasutab. Eriti tähelepanelik tuleks olla siis, kui beebil on hambad. Kontrolli lutti, tõmmates seda igas suunas. Luti kasutamine tuleks lõpetada kohe, kui esinevad esimesed märgid kahjustustest. Kasuta lutiga ainult vastavalt EN 12586 testitud lutikette. Luti külge ei tohiks kunagi kinnitada teisi nööre või paelu, sest need võivad sattuda ümber beebi kaela ja olla ohtlikud. Lutti ei tohi hoiustada otsese päikesevalguse käes.
Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.