Skip to Main Content »

Meditsiinilised sukapüksid rasedatele TONUS ELAST

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laost otsas

22,50 €
Kiirülevaade
Meditsiinilised elastsed kompressioonisukkpüksid, rasedatele, on mõeldud alajäsemete veenilaiendite ennetamiseks, parandamiseks ja raviks.

Kompressioonitooted on mõeldud veenilaiendite raviks ja profülaktikaks järgnevatel juhtudel: veenilaiendite pärilikkus, ülekaal, rasedus või sünnitusjärgne periood, töö, mis nõuab pikaajalist seismist, istumist või raskuste tõstmist.
Ravitoime tekib kuna surve jaotub mööda jalga erineva rõhuga (maksimaalne surve on jalalabal vähenedes suunaga ülespoole) Selline survejaotus parandab vereringet ja vähendab haigete veenide koormust.

Kompressiooniaste 10-18 mm Hg (elavhõbedasammast): venoosse ja südame-veresoonkonna puudulikkuse korral, jalaveenide tromboosi ja emboolia profülaktikaks. Jalgade suure koormuse ja raseduse perioodil, professionaalse riski gruppidel (töö, mis nõuab pikaajalist seismist, istumist või raskuste tõstmist). Isikutel, kellel on veenilaiendite oht või kes kannatavad ülekaalu all kasutamiseks jalgade suurema koormuse või väsimuse korral, ühtlase jalgade paistetuse korral, kapillaarlaiendite korral.

Pikkusele 158-170cm

Paksus: 90den!

Suuruse valimisel jälgi mõõdutabelit!

Koostis: 80% polüamiid, 20% lükra

Meditsiinilised sukapüksid rasedatele TONUS ELAST

Rohkem vaateid

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.