Skip to Main Content »

Bebcare Hear digitaalne audio-beebimonitor

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

89,90 €
Kiirülevaade
Bebcare Hear on ülimadala kiirgustasemega monitor sinu beebile. Hear beebimonitori komplekt sisaldab lapsevanematele ja beebile mõeldud seadet. Hear edastab kristallselget heli kuni 650 meetri kaugusele, nii võid olla kindel, et ise maja teises otsas toimetades magab sinu laps ohutult oma toas.
Lisavarustuses olev andur võimaldab sul jälgida lapse hingamist koos beebit uinutava tähistaeva öövalguse ja hällilauludega. Valge müra summuti tagab, et taustaheli ja sahinad ei hoia sind öö läbi üleval. s. Bebcare Hear sisaldab laetavaid akusid, mis võimaldavad ühe laadimisega kuni 70 tundi ooteaega.

Bebcare Hear digitaalne audio-beebimonitor

Rohkem vaateid

Detailid

Jälgi beebi hingamist ja toatemperatuuri. Saad kohe teada, kui sinu laps vajab sind.

Kui sa ei soovi väikese videovalve-kindluse ehitamist ümber oma beebi, on Bebcare Hear audiomonitor suurepärane võimalus. Pidades silmas lihtsust on Hear sinu beebihoolduse vahendites oluline abimees.

Märkus: Bebcare ei ole meditsiiniseade. Bebcare ei tohiks asendada täiskasvanu hooldust ja järelevalvet ega konsulteerimist meditsiinitöötajatega.

*Turvaline digitaalne audio-beebimonitor

*Madal kiirgustase

*DSR digitaalne turvaline ülimadal kiirgus

*Tähistaeva öövalgus

*Valge müra summuti

*Hällilaulud

*Kahepoolne suhtlus

*Temperatuuri andur

Beebi monitori (saatja) omadused.

*Kvaliteetne helimikrofon. Rahustav tähistaeva öövalgus .Muusikalised hällilaulud. Hingamisanduriga padi lisavõimalusena. Eriti madal kiirgusrežiim võimalik. Muudetav mikrofoni tundlikkus

Lapsevanema monitori (vastuvõtja) omadused

*650m töökaugus. 60-tunnine ooteaeg. Temperatuuriandur. Tausta valge müra summuti. Kahepoolne suhtlus. Laetav aku

Bebcare Hear digitaalne audio-beebimonitor

Hear beebimonitori komplekt sisaldab lapsevanematele ja beebile mõeldud seadet. Hear edastab kristallselget heli kuni 650 meetri kaugusele, nii võid olla kindel, et ise maja teises otsas toimetades magab sinu laps ohutult oma toas.

Beebi hingamisanduriga padi

Lisavarustuses olev andur võimaldab sul jälgida lapse hingamist koos beebit uinutava tähistaeva öövalguse ja hällilauludega. Vanemad peavad kahepoolset suhtlust kasulikuks isegi siis, kui lapsed kasvavad vanemaks.

DSR ülimadala kiirguse tehnoloogia

Nagu kõikidel meie mudelitel, on ka Bebcare Hear monitoril ülimadal kiirgustase ning see on mõeldud kasutamiseks beebide läheduses. Valge müra summuti tagab, et taustaheli ja sahinad ei hoia sind öö läbi üleval. Bebcare Hear - lihtne on ilus.

Lahtiütlus

Olles ostnud Bebcare toote tagab Bebcare sulle ja ainult sulle, et tootel pole materjalide ja koostedefekte alates ühest (1) aastast alates toote ostukuupäevast. Toode. See garantii kehtib ainult toote kohta, mille oled ostnud ja kasutanud ainult volitatud riikides. See garantii ei kata kahjustusi, mis on väljaspool Bebcare'i kontrolli, sh piiranguteta kahjustusi, mis on põhjustatud väärkasutamisest, õnnetusjuhtumist, kuritarvitusest, muust kui toote dokumentatsioonis ettenähtud otstarbest ja kirjeldusest, tavapärasest kulumisest, rikkumisest või Bebcare'i poolt mittevolitatud teenuseosutaja tegavusest. Antud garantii alusel on Bebcare'i ainuvastutus (ja sinu ainus õiguskaitsevahend) defektse toote parandamine.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.