Skip to Main Content »

Bebcare beebi hingamisanduriga padi

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

39,90 €
Kiirülevaade
Sensoripadi sisaldab igas plaadis kolme piesoelektrilist andurit ning tuvastab ebakorrapärase hingamisrütmi ja annab häiret, kui tuvastab lapse hingamises pausi või muutusi.

Bebcare beebi hingamisanduriga padi

Rohkem vaateid

Detailid
Mis on Bebcare hingamisanduriga padi? Kergenda kõiki oma muresid ning puhka rahulikult kogu öö - Bebcare hingamisanduriga padi võimaldab seda. Sensoripadi sisaldab igas plaadis kolme piesoelektrilist andurit ning tuvastab ebakorrapärase hingamisrütmi ja annab häiret, kui tuvastab lapse hingamises pausi või muutusi.

Pieso-kile kui dünaamilise anduri ainulaadsed omadused tuvastavad elutähtsa tegevuse eriti hästi , kui see on nahaga otseses kokkupuutes või läbi erinevate kihtide. Ühendused edastavad hingamisrõhu plaadilt andurisse. Pinna suurendamiseks saavad vanemad lihtsalt kaks plaati omavahel ühendada. Maga hästi öö läbi, teades, et sinu laps magab turvaliselt ja õnnelikult.

Sensormatt ühendub Bebcare Hear lapsevanema monitoriga, et saaksid jälgida beebi elutähtsaid tegevusi mugavalt oma voodist või maja teisest otsast.

Bebcare'i hingamisandur padi on mõeldud paigutamiseks beebivoodi madratsi alla. Sensor tunneb magamise ajal beebi hingamisliigutusi ja nii saad sinagi rahulikumalt magada.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.