Skip to Main Content »

Carriwell - õmblusteta kõhtu toetav TOP

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

31,00 €
Kiirülevaade
Ühendades meie enim armastatud ja auhindadega pärjatud toetava rasedapesu ja rinnahoidja, mille õmblusteta üheosalisene top pakub suurepärast mugavust ja kerget tuge tundlikele rindadele ja teie kasvavale kõhule, sealhulgas toetades selga. Kavandatud nii, et see pakub tuge sellistes kohtades, kus seda just kõige enam vajatakse, seda on võimalik kanda aluspesuna või ka lihtsalt topina.

Unikaalne disain vähendab seljavalu samal ajal kui top ise aitab parandada hoiakut tänu nutikale disainile ja spetsiaalsele toetust pakkuvale alale, mis asub selja üla- ja alaosas. Top tõstab ja toetab kõhtu, koheselt pakkudes emale märkimisväärset kergendust.

Top tõstab ja toetab kõhuseina kudesid, koheselt pakkudes märkimisväärset kergendust veninud nahale; ja seega avaldatakse vähem survet kasvavale piirkonnale raseduse teisel poolel, samal ajal kui püsiv kuid õrn toetus lubab tulevasel emal nautida tema kasvavat kõhukest palju rohkem.

Rindade toetus on raseduse ajal eluliselt oluline, kuid arvesse peab ka võtma muutusi ja erinõudmisi raseduse ajal. Carriwell’i õmblusteta top teeb seda sama kõrgetasemeliselt kui kõik teised Carriwell’i rasedus- ning imetamisrinnahoidjad.

Topil puuduvad rinda toetavad traadid, mis võivad näpistada ja piirata rinnapiima ringlust ning selle kordumatu disain tagab, et arenev rinnanäärme kude võiks seda teha piiramatult ja nii individuaalselt kui iga naine seda vajab. Rinna infektsioonid on vähem tõenäolised ning rase ema saab tunda uhkust ja olla õnnelik oma kuju, toetuse ja mugavuse üle.

* Nõutud väljad

31,00 €

Carriwell - õmblusteta kõhtu toetav TOP

Rohkem vaateid

Toote märksõnad
Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.